Wtorek, 19 Październik 2021

Jesteś tu: Home

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"

Aktualności MGOPS


Oferta pracy - Opiekun

 

 

Więcej…
 
Kondolencje

Więcej…
 
Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze - młodszy księgowy
 
I N F O R M A C J A

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach uprzejmie informuje, że w dniu 2.01.2018 r. (wtorek) ośrodek będzie nieczynny.

Więcej…
 
Oferta pracy

Więcej…
 
Życzenia

Więcej…
 
Informacja

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach uprzejmie informuje, że w dniu 22.12.2017 r. (piątek) ośrodek będzie czynny do godz. 1300

Za utrudnienia przepraszamy !

Więcej…
 
O Niebieskiej Karcie w praktyce


W dniu 12 grudnia 2017 r. w auli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Bobolicach odbyło się szkolenie warsztatowe pn. „Procedura „Niebieska Karta w praktyce i interdyscyplinarność działań”.
Szkolenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Bobolice w ramach projektu: Punkt Przeciwdziałania Przemocy „SENS”, przy współpracy z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bobolicach w ramach Partnerstwa lokalnego „Bobolice bez barier”. Szkolenie poprowadziła Pani Elżbieta Rudnicka z Koszalina.
Tematyka szkolenia dotyczyła zagadnień z zakresu realizacji procedury „Niebieskiej Karty” i praktycznych zagadnień z nią związanych. Uczestnicy na konkretnych (wymyślonych) przypadkach pracowali w podziale na grupy.

Więcej…
 
Pierniczki ze smakiem w Głodowej

W dniach 1 i 2 grudnia 2017 r. w dyskoncie „Biedronka” w Bobolicach została przeprowadzona Świąteczna zbiórka żywności 2017. W tym roku odbywała się pod hasłem „Dodaj Świętom Smaku.” Każdy z nas mógł się podzielić jedzeniem. W zbiórce brali udział m.in. wolontariusze ze świetlicy wiejskiej w Głodowie.

Na Mikołajki dzieci wspólnie ze swoją opiekunką z zebranych podczas zbiórki produktów upiekły smakowite pierniczki i własnoręcznie je przystroiły. Później zabrały je do domów, by podzielić się ze swoimi bliskimi. Każde z dzieci dostało również paczkę.

Więcej…
 
Święta będą ze smakiem

W miniony weekend każdy z nas mógł podzielić się jedzeniem. W dniach 1 i 2 grudnia 2017 r. w dyskoncie „Biedronka” w Bobolicach została przeprowadzona Świąteczna zbiórka żywności 2017. W tym roku odbywała się będzie pod hasłem „Dodaj Świętom Smaku.” Podzielenie się jedzeniem to najpiękniejszy, codzienny gest, który świadczy o tym, jak bardzo zależy nam na innych.
Gmina Bobolice po raz kolejny włączyła się do tek akcji. Tym razem wolontariusze ze świetlic wiejskich w Dargini, Kłaninie, Goździe, Głodowej i Krępie zbierali żywność do koszy ustawionych na terenie dyskontu spożywczego „Biedronka”. Łącznie przez te dwa dni w akcji wzięło udział 23 wolontariuszy. Jak zawsze stanęli na wysokości zadania, aby wspomóc potrzebujące dzieci, ubogie rodziny, osoby niepełnosprawne, chore, a także ludzie w podeszłym wieku z terenu miasta i gminy Bobolice.

Więcej…
 
Drodzy Wolontariusze,

Więcej…
 
I N F O R M A C J A

Kierownik Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobolicach   informuje, że w  grudniu 2017 roku wnioski o pomoc wraz z dokumentacją pracownicy socjalni będą przyjmować do dnia 12 grudnia 2017 roku.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 97