Sobota, 18 Wrzesień 2021

Jesteś tu: Home Karta Dużej Rodziny Aktualności

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"

Zostań Partnerem Karty Dużej Rodziny
 
Pismo
 
Karta dużej rodziny

Szanowni Państwo, zapraszamy do składania wniosków o przyznanie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.
Karta przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu. Karta  jest wydawana bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.

Więcej…
 
Karta Dużej Rodziny

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych, wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Karta Dużej Rodziny przysługuje rodzinom z przynajmniej trójką dzieci, niezależnie od dochodu, wydawana jest bezpłatnie, każdemu członkowi rodziny. Rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio, dzieci - do 18 roku życia lub do ukończenia nauki, maksymalnie do osiągnięcia 25 lat. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności.
Zgodnie z Uchwałą Nr 85 Rady Ministrów z dnia 27 maja 2014 roku w sprawie ustanowienia rządowego programu dla rodzin wielodzietnych oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 27 maja 2014 roku w sprawie szczegółowych warunków realizacji rządowego programu dla rodzin wielodzietnych uprzejmie informuję, iż od dnia 16 czerwca 2014 roku można składać wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny.

Więcej…