Wtorek, 19 Październik 2021

Jesteś tu: Home Stowarzyszenie Razem w Koszalinie

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"

Stowarzyszenie Razem w Koszalinie


Festyn profilaktyczny w Świetlicy Środowiskowej „Tafla”

W sobotę, 9 czerwca zawitali w Bobolicach członkowie Royal Rangers oraz Stowarzyszenia Razem z Koszalina. Royal Rangers, to międzynarodowa, chrześcijańska, organizacja działająca od 1962 roku, licząca dziś około 150 tysięcy Rangersów. Są to głównie dzieci, młodzież i liderzy biorący udział w zorganizowanych zajęciach skautowych w ponad 80 krajach na całym świecie. Wolontariusze traktujący swą pracę z dziećmi jako misję, pracują z poświęceniem służąc dzieciom i młodzieży w ich lokalnych społecznościach. Szczep w Koszalinie został powołany 14 stycznia 2012 roku, a swą działalność rozpoczął już w grudniu 2011 roku. (informacje ze strony: www.rangerskoszalin.pl).

Więcej…
 
Gwiazdkowa niespodzianka

Boże Narodzenie, to magiczny okres, szczególnie dla dzieci. W każdym domu lśni najpiękniejszymi barwami śliczna choinka. Domostwa, drzewa przystrajane są w przeróżne sposoby, aby podkreślić charakter świąt, tradycję świąteczną. Czym byłaby ta tradycja, gdyby zabrakło w niej jakiegoś ważnego elementu? Co pomyślałyby dzieci, gdyby nie odwiedził ich Mikołaj z wielkim workiem prezentów?

Więcej…
 
Gwiazdkowa Niespodzianka w Bobolicach

Stowarzyszenie „Razem” w Koszalinie wraz z Kościołem Zielonoświątkowym koordynują międzynarodową akcję pn.: „Gwiazdkowa Niespodzianka”.
Akcja jest częścią światowego przedsięwzięcia pod nazwą Operation Christmas Child prowadzonego przez międzynarodową organizację Samaritan's Purse. W zamożniejszych krajach prywatne osoby przygotowują prezenty świąteczne dla dzieci w innych częściach świata. Nasz kraj jest jednym z 89, do których te paczki trafiły, a pochodzą z Niemiec, Anglii i USA. (informacje zaczerpnięte ze strony: http://www.ekumenizm.pl/content/article/20051221115732712.htm).

Więcej…