Wtorek, 19 Październik 2021

Jesteś tu: Home Rodzicielstwo zastępcze

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W dniu 18.06.2016 r. z okazji Jubileuszowego X Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w powiecie koszalińskim, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie po raz dziesiąty organizowało rodzinną imprezę integracyjną, która odbyła się na terenach rekreacyjnych Domu Pomocz Społecznej dla Dzieci w Nowych Bielicach. Wielka rodzinna uroczystość adresowana jest przede wszystkim do rodzin zastępczych z powiatu koszalińskiego, usamodzielnianych wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz wychowanków Domów Pomocy Społecznej dla dzieci.
Uroczystość stanowi idealną okazję do wspólnej zabawy w plenerze, integracji rodzin zastępczych i dzieci ze wszystkich gmin powiatu. Głównym celem uroczystości jest promowanie idei rodzicielstwa zastępczego w naszym powiecie. Tegoroczne Rodzinalia odbyły się w konwencji bajkowej.

Więcej…
 
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dzięki realizacji projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, aż 13 rodzin zastępczych z Gminy Bobolice w dniu 25.05.2013 r. wzięło udział w imprezie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Dziecka w Pałacu Parkowym nad Jeziorem Parnowskim w Gminie Biesiekierz. Wielka rodzinna uroczystość adresowana jest przede wszystkim do rodzin zastępczych z powiatu koszalińskiego, usamodzielnianych wychowanków rodzin zastępczych i placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz wychowanków Domów Pomocy Społecznej dla dzieci.

Więcej…
 
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Dzięki realizacji projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego aż 15 rodzin zastępczych z Gminy Bobolice .02.06.2012 r. wzięło udział w imprezie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego oraz Dnia Dziecka w Pałacu Parkowym nad jeziorem Parnowskim w Gminie Biesiekierz. Wielka rodzinna uroczystość adresowana jest przede wszystkim do rodzin zastępczych z powiatu koszalińskiego, usamodzielnionych wychowanków rodzin zastępczych  i  placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz wychowanków Domów Pomocy Społecznej dla dzieci.

Więcej…