Wtorek, 19 Październik 2021

Jesteś tu: Home Aktualności

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"

Aktualności
INFORMACJA

29 października 2013 r. zakończyły się warsztaty w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach, które były zorganizowane w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Głównym celem warsztatów było minimalizowanie skutków bezrobocia, promowanie aktywności i przedsiębiorczości społecznej, przygotowanie do podjęcia zatrudnienia, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, pomoc w wychodzeniu z izolacji i osamotnienia. Zdobyte umiejętności podczas warsztatów pomogą uczestnikom w wejściu na istniejący już rynek pracy. Ważne jest by uczestnicy dzięki udziale w warsztatach mieli możliwość odkrywania swoich predyspozycji i preferencji zawodowych poprzez identyfikację swoich umiejętności, mocnych i słabych stron.

Więcej…
 
Warsztaty w Klubie Integracji Społecznej "Skrzydła"

Już w październiku w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach rozpoczęły się warsztaty KIS „Skrzydła”, w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus”. Warsztaty skierowane są do mieszkańców miasta i gminy Bobolice, finansowane są w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Warsztaty w Klubie integracji Społecznej "Skrzydła"

Zakończyły się warsztaty w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach. Warsztaty skierowane były do mieszkańców miasta i gminy Bobolice, a finansowane były ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem warsztatów było minimalizowanie skutków bezrobocia, promowanie aktywności i przedsiębiorczości społecznej, przygotowanie do podjęcia zatrudnienia, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, pomoc w wychodzeniu z izolacji i osamotnienia. Zdobyte umiejętności podczas warsztatów pomogą uczestnikom w wejściu na istniejący już rynek pracy. Ważne jest, że uczestnicy dzięki uczestnictwu w warsztatach mieli możliwość odkrywania swoich predyspozycji i preferencji zawodowych poprzez identyfikację swoich umiejętności, mocnych i słabych stron.

Więcej…
 
Warsztaty w Klubie integracji Społecznej "Skrzydła"
                            

 

Trwają warsztaty aktywizujące w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach. Skierowane są one do mieszkańców miasta i gminy Bobolice, a finansowane są ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem warsztatów jest minimalizowanie skutków bezrobocia, promowanie aktywności i przedsiębiorczości społecznej, przygotowanie do podjęcia zatrudnienia, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, pomoc w wychodzeniu z izolacji i osamotnienia. Nowo nabyte umiejętności zdobyte podczas warsztatów pomogą uczestnikom w wejściu na istniejący już rynek pracy.

Więcej…
 
Warsztaty w Klubie integracji Społecznej "Skrzydła"

Na przełomie kwietnia i maja 2012 r. w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach rozpoczęły się warsztaty KIS „Skrzydła”. Warsztaty skierowane są do mieszkańców miasta i gminy Bobolice, finansowane są ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
 
Kolejne warsztaty KIS
     We wrześniu 2011 r. w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach zorganizowano I warsztaty w ramach projektu systemowego „Pomocna dłoń plus”, które skierowane były do mieszkańców Miasta i Gminy Bobolice. W warsztatach wzięli udział beneficjanci projektu „Pomocna dłoń plus”. Do udziału w warsztatach wytypowano 9 uczestników z terenu miasta i gminy Bobolice. Warsztaty prowadzone były przez: prawnika, psychologa, specjalistę BHP oraz doradcę zawodowego. Miały one na celu: minimalizowanie skutków bezrobocia, promowanie aktywności i przedsiębiorczości społecznej, przygotowanie do podjęcia zatrudnienia, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, pomoc w wychodzeniu z izolacji i osamotnienia.
Więcej…
 
Targi pracy

       W imieniu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Koszalinie mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na „TARGI PRACY”, które odbędą się 5 października w godz. 10.oo – 15.00 na terenie II Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego (hala sportowa) przy ul. Chełmońskiego 7 w Koszalinie. WSTĘP BEZPŁATNY.
       Głównym celem targów jest udostępnienie odwiedzającym ofert pracy oraz rozszerzenie wiedzy na temat możliwości podnoszenia kwalifikacji na rynku pracy.

Więcej…
 
Kolejne warsztaty w Klubie integracji Społecznej "Skrzydła"

       Na przełomie maja i czerwca 2011 r. w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach zorganizowane zostały po raz kolejny warsztaty, które skierowane były do mieszkańców miasta i gminy Bobolice.
       Do udziału w warsztatach wytypowano 11 uczestników. Warsztaty prowadzone były przez : prawnika, psychologa, specjalistę BHP oraz doradcę zawodowego miały na celu: minimalizowanie skutków bezrobocia, promowanie aktywności i przedsiębiorczości społecznej, przygotowanie do podjęcia zatrudnienia, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, pomoc w wychodzeniu z izolacji i osamotnienia. Udział w warsztatach pomoże uczestnikom w aktywnym poszukiwaniu pracy.

Więcej…
 
Warsztaty w Klubie Integracji Społecznej "Skrzydła" w Bobolicach

       W listopadzie 2010 r w Klubie Integracji Społecznej „Skrzydła” w Bobolicach zorganizowano warsztaty, które skierowane były do mieszkańców miasta i gminy Gminy Bobolice. Warsztaty prowadzone były przez specjalistów, t.j. prawnika, psychologa, specjalistę BHP oraz doradcę zawodowego.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 2