Wtorek, 19 Październik 2021

Jesteś tu: Home Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

INNE PROJEKTY POKL

ŚDS "ODNOWA"

ŚŚ "TAFLA"

Konkurs na pamiętniki bezrobotnych

Dotknęło cię bezrobocie? Może nie jeden raz? Jak wpłynęło to na Twoje życie? Opowiedz nam o tym. Weź udział w konkursie Instytutu Gospodarstwa Społecznego SGH na „Pamiętniki bezrobotnych” i opisz swoje doświadczenia w formie pamiętnika lub bloga. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub/i opublikowane.
Zasady Konkursu są proste: jeżeli w latach 2016-2017 byłaś/byłeś przynajmniej przez miesiąc osobą bezrobotną, to opisz swoją historię pamiętnikiem lub stwórz blog poświęcony doświadczeniu bezrobocia. Objętość dokumentów nie jest z góry określona (jednak nie mniej niż kilkanaście stron czytelnego rękopisu lub wydruku komputerowego). Prześlij go pocztą lub jako link do bloga oraz dołącz kwestionariusz. Podpisane oświadczenie należy przesłać pocztą tradycyjną. Kwestionariusz oraz oświadczenie znajdują się na stronie: http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/IGS-KES/Strony/Pamietniki_Bezrobotnych.aspx

Prace należy przesłać do dnia 31.12.2017 r.
na adres: Instytut Gospodarstwa Społecznego SGH, ul. Wiśniowa 41, 02-520 Warszawa
lub na e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Przewidziano następujące nagrody za najlepsze prace:

    I nagroda – 5000 zł

    II nagroda – 4000 zł

    III nagroda – 3000 zł

    oraz wyróżnienia po 1500 zł.  

O ostatecznym podziale nagród zadecyduje powołane przez organizatorów Jury. Najciekawsze prace zostaną opublikowane w całości lub we fragmentach. Zastrzegamy sobie prawo do redakcji tekstów i ewentualnych skrótów. Autorzy mogą zastrzec swoje nazwiska do wiadomości organizatorów, a nadesłane prace opatrzyć godłem. Nadesłane prace nie będą zwracane, po zakończeniu konkursu zostaną zarchiwizowane.

Więcej informacji na stronie: http://kolegia.sgh.waw.pl/pl/KES/struktura/IGS-KES/Strony/Pamietniki_Bezrobotnych.aspx